SON DAKİKA !
Kazanan Cumhuriyet Oldu (Perşembe, 19 Kasım 2015 23:12)

Kazanan Cumhuriyet Oldu

2015 Gebze Öğretmenler Futsal Turnuvasında Kazanan CUMHURİYET oldu.

Gebze Gençlik Hizmetleri Spor İlçe Müdürlüğü, Gebze Belediyesi ve Gebze İlçe Milli Eğitim Müdürlüğümüzce 24 Kasım Öğretmenler Günü Kutlamaları Kapsamında düzenlenen, 22 takımın katılımıyla gerçekleştirilen Gebze Öğretmenler Futsal Turnuvası Cumhuriyet Anadolu Lisesi ile Yavuz Selim Ortaokulu Öğretmenler Futsal Takımları arasında Gebze Spor Salonunda oynanan final müsabakası ile tamamlandı.

 

TURNUVA ÜÇÜNCÜSÜ ÜÇ KÜME EVLER İLK OKULU

Turnuvanın üçüncülük karşılaşması Saat 18:00 da Gebze Üç Küme Evler Ortaokulu ile Gebze Anadolu Lisesi öğretmenler futsal takımları arasında oynanması beklenirken Gebze Anadolu Lisesi Öğretmenler Futsal takımı sahaya çıkmayarak büyük bir skandala imza attı.

Anadolu Lisesi takımı kaptanı Bahadır Yılmaz cep telefonu ile aranmış lakin cevap alınamamıştır. Yaşanan gelişme üzerine Üç Küme Evler İlkokulu Öğretmenler Futsal takımı ile saat 18:15 de seremoni yapılmış ve müsabakayı 3-0 hükmen kazanan Üç Küme Evler İlkokulu turnuva üçüncüsü olmuştur.

3.lük Karşılaşması

Tarih : 19 Kasım 2015 Perşembe  Saat 18:00 

GEBZE ANADOLU LİSESİ 0-3 ÜÇ KÜME EVLER İLKOKULU

 

FİNAL KARŞILAŞMASINDA KAZANAN CUMHURİYET OLDU.

2015 - 2016 Eğitim Öğretim Yılı Gebze Öğretmenler Futsal Turnuvası Final Müsabakasında Yavuz Selim Ortaokulu ile Cumhuriyet Anadolu Lisesi Öğretmenler Futsal takımları karşı karşıya geldi. Karşılaşma 1-1 tamamlanınca kupanın sahibini belirleyecek penaltı vuruşlarına geçildi.

Talimat gereği 3 penaltı üzerinden değerlendirilen atışlar da da eşitlik bozulmayınca seri penaltılar bölümünde Cumhuriyet Anadolu Lisesi kalecisi Süleyman Bölen'in kurtarışı ile karşılaşmayı 6-5 kazanan Cumhuriyet Anadolu Lisesi Öğretmenler Futsal Takımı şampiyon olurken , Yavuz Selim Ortaokulu Öğretmenler Futsal Takımı ise turnuva 2. oldu.

Final Karşılaşması

Tarih : 19 Kasım 2015 Perşembe Saat 18:30

CUMHURİYET ANADOLU LİSESİ 6-5 YAVUZ SELİM ORTAOKULU

 

YAVAŞER KATILAN TÜM TAKIMLARA TEŞEKKÜR ETTİ

Gebze Gençlik Hizmetleri ve Spor İlçe Müdürü Gökhan Yavaşer, turnuvanın düzenlenmesinde emeği geçen turnuva tertip komitesine, katılan tüm takımlara ve öğretmenlerimize ayrıca da turnuva ya verdikleri desteklerden dolayı Gebze Belediyesine teşekkür etti.

22 Okul, 264 Öğretmenin ter döktüğü Öğretmenler Futsal Turnuvası ile öğretmenlerimiz spor yapma imkanlarının ve yeteneklerini sergileyecekleri bir ortam sağlandığına değinen Yavaşer tüm öğretmenlerimizin 24 Kasım Öğretmenler Gününü şimdiden kutladı.

 

TURNUVA ÖZEL ÖDÜLLERİ SAHİPLERİNİ BULDU

En Centilmen Takımlar Ödülü

  • Kirazpınar Ortaokulu Öğretmenler Futsal Takımı
  • Diler Demir Ortaokulu Öğretmenler Futsal Takımı

En Centilmen Oyuncu Ödülü

  • Yener Şahan - Yavuz Selim Ortaokulu

En Değerli Kaleci Ödülü

  • Süleyman Bölen - Cumhuriyet Anadolu Lisesi

En Değerli Oyuncular Ödülü

  • Turhan Işık - Gebze Cumhuriyet Anadolu Lisesi 
  • Berat Holoğlu - Gebze Anadolu Lisesi

 

Katılan Tüm Takımlara ve Öğretmenlerimize Gebze Belediyesi, Gençlik hizmetleri Spor İlçe Müdürlüğü ve İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü adına teşekkür eder 24 Kasım Öğretmenler Günlerini Kutlarız...

 

FİNAL PROGRAMI FOTO ALBÜMÜ İÇİN TIKLAYIN

 

Okunma 2855 defa
Öğeyi Oyla
(1 Oyla)

Yorum Ekle

Gerekli olan (*) işaretli alanlara gerekli bilgileri girdiğinizden emin olun. HTML kod izni yoktur.

 

Gündem Haberleri

Facebook da Biz